اخبار

دعوت نامه اپل برای آیفون ۷ با پس زمینه بوکه! آیا دوربینی انقلابی در راه است؟

apple-bokeh-invite-doorbin-info

آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس ۱۷ شهریورماه معرفی خواهند شد و اپل دعوتنامه‌های این مراسم را برای روزنامه‌نگاران و وبلاگ‌نویسان حوزه فناوری ارسال نموده است. اما موضوع حائز اهمیت در دعوت‌نامه‌های ارسالی اپل، پس‌زمینه بوکه‌ای است که کمانه‌زنی‌ها را در مورد دوربین آیفون ۷ پلاس و قابلیت‌های ویژه آن تقویت می‌کند. با دوربین دات اینفو همراه باشید..

به نمایش کشیدن عمق میدان; موضوعی که نقطه ضعف و پاشنه آشیل دوربین‌های موبایل بوده است. تقریبا موبایلی را نمی‌توان یافت که بتواند عکس‌های بوکه مشابه دوربین‌های حرفه‌ای DSLR برداشت کند.

سامسونگ با درنظر گرفتن گشادگی دیافراگم F/1.7 در گلکسی نوت ۷ و اس ۷ سعی کرده تا به این ویژگی دست یابد و تا حد کمی نیز موفق بوده است. اگر با دوربین نوت ۷ از فاصله نزدیک از سوژه عکسبرداری کنید، شاهد پس‌زمینه‌ای که تاحدی بلور شده خواهید بود. اما این به هیچ‌وجه کافی نیست!

ظاهر دعوت‌نامه ارسالی اپل این تصور را در ذهن دوستداران عکاسی پدید آورده که دوربین دوگانه آیفون ۷ پلاس اولین دوربین موبایلی خواهد بود که توان ثبت تصاویر بوکه و به نمایش کشیدن عمق میدان را به اسمارت‌فون‌ها می‌آورد. موضوعی که درصورت تحقق، به بزرگ‌ترین ویژگی این گوشی بدل خواهد شد.

apple-bokeh-invite-doorbin-info

مشتاقانه منتظر رونمایی از آیفون‌های جدید و آشنایی با ویژگی‌های دوربین آنها، خصوصا دوربین دوگانه آیفون ۷ پلاس هستیم.  شاد باشید..

 

کلیک دیدگاه

هیچ نظری وجود ندارد

پربازدیدهای هفته

به بالا