اخبار سیستم های حفاظتی

اخبار CES2016; با ریموت کنترل هوشمند و همه‌کاره Smart Remote آشنا شوید

Sevenhugs-Smart-Remote-doorbin-info

کمپانی فرانسوی Sevenhugs یک ریموت کنترل هوشمند بنام «اسمارت ریموت» معرفی کرده که می‌تواند کنترل هر وسیله هوشمندی از لامپ‌ها گرفته تا تلویزیون، دوربین و… را در خانه به‌دست گیرد.

در حال حاضر، کمپانی‌هایی نظیر Comcast و Logi ریموت کنترل‌هایی با قابلیت برنامه‌ریزی عرضه نموده‌اند. اما کارایی اسمارت ریموت، ورای این ریموت‌هاست.

پس از انجام تنظیمات اولیه، کافیست که آن را بسمت لامپ هوشمند خانه بگیرید تا نمایشگر روی ریموت، تغییر وضعیت داده و لامپ را نمایش دهد!

این ریموت با ظاهری شبیه گوشی‌های هوشمند، نمایشگر تقریبا بزرگی دارد که دستگاه‌ها و لوازم هوشمند منزل را شناسایی کرده و نمایش می‌دهد. به این ترتیب احتمال اختلال در عملکرد و یا اشتباه از سوی کاربر تا حد بسیاری کاهش می‌یابد.

 

Sevenhugs-Smart-Remote-doorbin-info

 

به ابن ترتیب کافیست موقعیت لوازم هوشمند منزل را به ریموت یاد بدهید، پس از آن تنها ریموت را به سمت وسیله مورد نظر گرفته و فرمان دلخواه را صادر کنید!

البته این همه کارایی توان زیادی نیز می‌طلبد و ریموت در پایان روز نیاز به شارژ مجدد خواهد داشت.

Simon Tchedikian مدیرعامل Sevenhugs در این رابطه می‌گوید:

این ریموت حاصل تلاش دو ساله ما است و آمده تا مشکلاتی که در رابطه با دستگاه‌های هوشمند وجود دارند و مرتبا هم بیشتر می‌شوند را از پیش پای کاربران بردارد.

تا به امروز، راهکارهای زیادی برای کنترل لوازم هوشمند منازل وجود نداشت، اما با ساده‌سازی فرایند کار با این دستگاه‌ها می‌توان کاربران را به خریدشان مجاب کرد.

در حال حاضر امکان کنترل اسپیکرهای سونوس و ترموستات نست با این ریموت فراهم شده و قرار است با ارائه یک اپلیکیشن جدید، امکان کنترل دستگاه‌های بیشتری نیز فراهم گردد.

در مورد دستگاه‌های قدیمی‌تر نظیر تلویزیون‌هایی که از بلوتوث پشتیبانی نمی‌کنند، باکس جداگانه‌ای در دست توسعه است که از سیگنال‌های مادون‌قرمز برای برقراری ارتباط استفاده خواهد کرد.

اسمارت‌ریموت با قیمت ۲۰۰ دلار از سپتامبر ۲۰۱۶ بصورت رسمی عرضه می‌گردد.

شاد باشید..

 

کلیک دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =

پربازدیدهای این ماه

بالا