آموزش

راهنمای خرید دوربین مداربسته; انتخاب یک برند معتبر (بررسی ویدئویی)

cctv-shopping-guide-doorbin-info

انتخاب یک برند دوربین مداربسته معتبر و قابل اطمینان، مهمترین دغدغه کاربران هنگام خرید بشمار می‌رود.

عواملی از قبیل قیمت بالا، حاشیه سود اندک و قواعد دست و پاگیر همانند تعیین قیمت از سوی واردکننده و لزوم پایبندی توزیع‌کنندگان و فروشنده‌ها به رعایت آنها، باعث شده تا شاغلین این عرصه تمایل چندانی به فروش برندهای درجه یک و معتبر نداشته باشند.

امروز بازار دوربین مداربسته کشورمان پر شده از برندهای ساختگی و جعلی که تحت عناوین مختلف از جمله تولید یا تحت‌لایسنس کشورهای اروپایی، آمریکایی، کره‌ای و تایوانی و با قیمت‌های چند برابری عرضه می‌شوند. محصولاتی که با قیمت‌های بسیار پایین خریداری شده و با سود بیشتر نسبت به برندهای معتبر، فروخته می‌شوند.

در برخی موارد حتی فروشندگان از اصالت واقعی این محصولات بی‌اطلاع هستند و ناخواسته دوربینی درجه ۲ یا ۳ را بعنوان برند معتبر اروپایی و کره‌ای خریداری کرده و به مشتریان عرضه می‌کنند.

در ادامه با اولین راهنمای خرید ویدئویی در دوربین دات اینفو در خدمت شما هستیم. سعی شده تا به زبانی ساده، روش شناسایی و انتخاب برندهای معتبر بازار برای کاربران تشریح گردد.
با ما همراه باشید..

 

لازم بذکر است که ساخت و انتشار این دست مطالب و ویدئوها بصورت مستمر ادامه خواهد یافت و با ارائه راهنماهای خرید و بررسی‌های تخصصی سعی خواهیم کرد کاربران را بیش از پیش با زوایای پنهان بازار دوربین مداربسته و سیستم‌های نظارت تصویری آشنا کنیم. کاستی‌ها را بر ما ببخشید و نظراتتان را با ما و بقیه خوانندگان به اشتراک بگذارید.

شاد باشید..

 

۱۰ دیدگاه

10 نظر

پربازدیدهای هفته

به بالا