اخبار فناوری

افتتاح دوربین دات اینفو

doorbin.info-wallpaper-2

بنام یزدان پاک

ضمن سلام و احترام و آرزوی شبی خوش، مفتخریم با افتتاح «دوربین.اینفو» به عنوان «مرجع اطلاع رسانی دوربین» در خدمت شما باشیم.

نگارنده بعد از سالها کسب تجربه در زمینه دوربین مداربسته و سیستمهای حفاظت الکترونیک، همیشه با سوالی بی جواب روبرو بوده ام :

چرا با وجود پتانسیل بالا و نیاز جامعه، هیچ مرجع آموزشی جامع، کامل، در دسترس و کم هزینه ای برای پاسخ گویی به نیاز روزافزون در مورد دوربین (اعم از مداربسته، عکاسی، فیلمبرداری، تلسکوپ، میکروسکوپ، لنز و…) وجود ندارد؟
چرا باید صدها سایت و وبلاگ راجب گوشی موبایل داشته باشیم ولی سبد اطلاع رسانی در مورد دوربین تا این حد خالی و بی بار باشد؟!

البته چند سایت و وبلاگ (کمتر از تعداد انگشتان دست) وجود دارد که متاسفانه یا بسیار سطحی و کم محتوا و یا بجهت فروش و کسب درآمد (و نه اطلاع رسانی) تاسیس شده اند.

برای نگارنده جای بسی تاسف است که در حدود ۹۰% از اماکن مجهز به دوربین مداربسته، دوربین هایی نصب شده و میشود که یا «مناسب آن محل نیست» و یا «بهترین انتخاب (بلحاظ عملکرد و قیمت) نیست»

به شخصه در سالن آمفی تـآتر یکی از ادارات مهم دولتی مشاهده کردم که ازدوربین مداربسته به جای دوربین حرفه ای فیلمبرداری استفاده میشود!!

واضح است که مشکل، نبود آموزش صحیح و اطلاع رسانی دقیق و مداوم است. تا وقتی همه به اطلاعات بروز و صحیح دسترسی نداشته باشند، دوربینِ باکیفیت مهجور و بی مشتری می ماند و سودجویان با دوربین های بی کیفیت و درجه چندم چینی، ویترین ها و درو دیوار شهرمان را پر میکنند.

امیدواریم بعنوان اولین مرجع «اطلاع رسانی» دوربین، کامتان را با ناب ترین، کاملترین، صحیح ترین و بروزترین اطلاعات، شیرین کنیم.

همراهی شما باعث خوشوقتی و دلگرمی مجموعه دوربین.اینفو خواهد بود.

کلیک دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 16 =

پربازدیدهای این ماه

بالا