حفاظت الکترونیک

دوربین های مداربسته و سیستم های حفاظتی منتخب دتکتور اینترنشنال آواردز ۲۰۱۷

Detektor-International-Awards-2017-Winners-doorbin-info

جشنواره Detektor International Awards 2017 برندگان خود را شناخت. موسسه‌ی سوئدیِ متولی این جشنواره، برندگان سال ۲۰۱۷ خود را در بخش‌های دوربین مداربسته، سیستم‌های کنترل تردد، دتکتورهای اعلام خطر، اینترنت اشیا معرفی کرد. در ادامه با دوربین دات اینفو همراه باشید..

 

بهترین دوربین مداربسته سال ۲۰۱۷: بوش MIC IP Fusion 9000i

Bosch-MIC-IP-fusion-9000i-doorbin-infoبه گفته‌ی هیئت داوران دتکتور آواردز، کاربران این دوربینِ جان‌سخت، از آنالیز هوشمند تصاویر حتی حین گردش به اطراف بهره‌مند هستند! بوش با عرضه‌ی این دوربین سطح کیفی محصولات خویش را به رتبه‌ای بالاتر ارتقا داده است.

دوربین رباتیک بوش چندی پیش نیز از سوی نشریه آلمانی GIT بعنوان بهترین دوربین سال ۲۰۱۸ انتخاب شده بود.

 

نوآورانه ترین دوربین مداربسته سال ۲۰۱۷: هایک ویژن iDS-2PT9122IX-D/S

Hikvision-iDS-2PT9122IX-D-S-doorbin-infoبه گفته‌ی هیئت داوران دتکتور آواردز، هایک‌ویژن با عرضه‌ی این محصول قدم به عرصه هوش مصنوعی گذاشته و برای اولین بار تلفیقی هرچند ابتدایی از دوربین تحت‌شبکه و هوش مصنوعی ارائه داده است. محصولی که نوآوری ارزشمند و گامی مهم در عرصه‌ی سیستم‌های نظارت تصویری بشمار می‌آید.

این دوربین بهمراه پردازشگر Movidius Myriad 2 عرضه شده و می‌تواند تصاویرِ دور را با همان کیفیتی نشان دهد که از فاصله‌ی نزدیک قابل مشاهده است. این دوربین تفاوت انسان، خودروها، حیوانات و اشیاء و واکنش‌های آنها را درک کرده و تا فاصله‌ی ۵۰ متری تصویری واضح از سوژه ارائه می‌دهد.

 

بهترین دتکتور سال ۲۰۱۷: اکسیس D2050-VE

Axis-D2050-VE-radar-surveillance-detector-doorbin-info

هیئت ژوری جشنواره در توصیف این محصول می‌گوید: اکسیس با عرضه‌ی این دتکتور بر اساس تکنولوژی رادار، بار دیگر قواعد بازار دوربین مداربسته را تغییر داد.

این آشکارساز در واقع یک رادار قوی است که در شرایطی که دوربین توانایی درک و تشخیص سوژه را ندارد، حضور و موقعیت دقیق سوژه را تشخیص داده و اطلاع‌رسانی می‌کند. این محصول Outdoor بوده و می‌تواند به‌تنهایی (استند الون) کار کرده و یا بعنوان بخشی از یک سیستم نظارتی، فعال باشد.

 

بهترین سیستم کنترل تردد سال ۲۰۱۷: سوپرما FaceStation 2

Suprema-Facestation-2-doorbin-infoهیئت ژوری جشنواره در توصیف این محصول می‌گوید: ارائه سریع‌ترین دستگاه تشخیص چهره‌ی جهان و اولین محصولی که از بلوتوث پشتیبانی می‌کند، نشان می‌دهد که Suprema راه خود را بعنوان یک راهبر در سیستم‌های بیومتریک شناخته است.

نسل دوم فیس‌استیشن کمپانی کره‌ای سوپرما، بعنوان یک پتنت ثبت شده و علاوه بر تشخیص چهره، از کارت‌های چندگانه نیز پشتیبانی می‌کند. تشخیص چهره در این دستگاه ۳۰۰ برابر نسبت به نسل اول و همچنین سایر رقبا سریع‌تر بوده و در هر ثانیه ۳۰۰۰ نقطه از چهره‌ی سوژه مطابقت داده می‌شود.

 

بهترین سیستم امنیتی مبتنی بر اینترنت اشیا در سال ۲۰۱۷: جنتک Mission Control

Genetec-Mission-Control-doorbin-infoهیئت داوران جشنواره، نرم‌افزار جدید مدیریت تصاویر کمپانی کانادایی Genetec را هوشمندانه‌ترین در نوع خود دانسته و از آن بعنوان ارزشمندترین نرم‌افزار مدیریت هوشمند مبتنی بر اینترنت اشیاء IoT, یاد می‌کند.

به باور بسیاری از کارشناسان، سیستم مدیریت تصاویر جنتک، یک سر و گردن از نرم‌افزار رقیب شماره ۱ این رده یعنی مایلستون، بالاتر و برتر است.

شاد باشید..

 

کلیک دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 8 =

بالا