اخبار دوربین مداربسته

بوش از دوربین حرارت یاب DINION IP thermal 8000 رونمایی کرد

bosch-dinion-ip-thermal-8000-doorbin-info

کمپانی آلمانی BOSCH دوربین حرارتی تحت شبکه جدید خود را با توان تشخیص تا فاصله ۵۸۵۰ متری معرفی کرد! با دوربین دات اینفو همراه باشید..

دوربین حرارت یاب بوش کاملا مقاوم بوده و کارایی خود را در آب و هوای سخت و خشن حفظ خواهد نمود. این دوربین در برابر خوردگی و فرسایش نیز مقاوم بوده و استاندارد EN 50130-5 را دریافت نموده است. به این منظور دوربین به مدت ۱۰۰۰ ساعت در غبار نمک قرار گرفته و موفق به حفظ کارایی خود شده است! دلیل این مقاومت بالا چیزی نیست جز کاوری عالی و بی نقص که در نهایت استحکام طراحی شده است.

bosch-dinion-ip-thermal-8000-doorbin-info-01

بوش DINION IP thermal 8000 با رزولوشن های VGA و نرخ ۳۰ فریم و QVGA با نرخ ۶۰ فریم قادر به تصویربرداری است و همانگونه که ذکر شد، توان تشخیص تصاویر تا فاصله حدودا ۶ کیلومتری را دارد! علاوه بر این، تحلیلگر هوشمند داخلی دوربین می تواند تصاویر را تا فاصله ۷۶۲ متری بصورت تفکیک شده آنالیز کرده و کاربران را از مواردی نظیر ورود غیر مجاز و … آگاه نماید.

بوش یک ژیروسکوپ داخلی نیز در داخل بدنه تعبیه کرده که در ترکیب با فناوری آنالیز هوشمند تصاویر، به دوربین امکان میدهد تفاوت بین حوادث امنیتی واقعی و هشدارهای خطا را درک کرده و میزان ارسال هشدارهای اشتباه را به حداقل برساند.

دوربین حرارتی BOSCH DINION IP thermal 8000 از ماه آینده و از طریق نمایندگی های رسمی این کمپانی در دسترس قرار خواهد گرفت.

شاد باشید..

 

کلیک دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − شش =

پربازدیدهای این ماه

بالا