اخبار دوربین مداربسته

همکاری بوش و سونی در زمینه دوربین مداربسته و سیستم های نظارت تصویری

bosch-sony-cctv-cooperate-doorbin-info

دو کمپانی مشهور و مطرح دنیا یعنی SONY و BOSCH, یک قرارداد همکاری برای سال ۲۰۱۷ منعقد کردند که امکان استفاده از فناوریهای سخت افزاری و نرم افزاری یکدیگر برای ارائه محصولاتی قویتر را فراهم می کند. علاوه بر این دوربینهای مداربسته و تحت شبکه سونی از کانال بوش فروخته و پشتیبانی خواهند شد. با دوربین دات اینفو همراه باشید..

سخت افزار دوربینهای مداربسته سونی مثال زدنی است، محصولات بوش نیز بلحاظ نرم افزاری و مدیریت تصاویر بی رقیب هستند، با این وصف چه راهکاری بهتر از اتحاد؟! همین توصیف یک خطی باعث انعقاد یکی از قراردادهای پر سر و صدا در دنیای دوربین مداربسته و سیستمهای نظارتی شده است!

سونی دستیابی بوش به سخت افزار نیرومند و سنسورهای پیشرفته خود را با پایینترین قیمت تضمین نموده و بوش نیز فناوری پیشرفته مدیریت تصاویر خود را در اختیار سونی قرار میدهد. ضمنا محصولات سونی را از طریق نمایندگی های خود بفروش رسانده و پشتیبانی می کند.

Toru Katsumoto مدیر بخش محصولات تصویربرداری و تولیدات حرفه ای سونی در اینباره میگوید:

این همکاری با ترکیب نوآوری های بی رقیب و قدرتمندِ دو کمپانی، به انقلابی در صنعت سیستمهای نظارت تصویری خواهد انجامید. کاربران نیز می توانند از کیفیت بالای تصاویر دوربینهای سونی (مثل راهکارهای ۴K) در کنار سیستم قدرتمند مدیریت تصاویر بوش بهره مند گردند.

Gert van Iperen مدیرعامل بوش نیز در این رابطه گفت:

همکاری دو کمپانی، شامل حمایت از ایده ها و دغدغه های بوش در زمینه اینترنت اشیاء نیز می باشد. از نظر ما دوربینهای مداربسته نقش اصلی را در آینده اینترنت اشیاء بازی خواهند کرد.

لازم بذکر است این همکاری شامل فروش و پشتیبانی محصولات سونی توسط نمایندگی های بوش در بازار ژاپن نبوده و سونی از طریق کانال های خود بازار کشورش را پوشش خواهد داد.

شاد باشید..

 

کلیک دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + سیزده =

پربازدیدهای این ماه

بالا